Showing all 2 resultsSorted by latest
Skull Embroidery Iron-On Patch – Punk Hip Hop Sewing Badge | Tarot Clothing Patch
Rated 5.00 out of 5
(5)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Embroidery patch |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture |
| Brand Name | Prajna |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item | embroidery patches |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Back |
| Number | 221202 |
| patch 1 | patches for clothes,iron on patch |
| patch 2 | embroidery patch,stickers on clothes |
| patch 3 | iron on patches,stickers for clothes |
| patch 4 | Fusible Patch |
| patch 5 | clothing patches ,stripe on clothes |
| patch 6 | patches for clothes,patches for jackets |
| patch 7 | iron on patches for clothing,sewing patch |
| patch 8 | Punk skull,rock,skeleton |
| patch 9 | Clothing applications,Clorhing stickers |
| patch 10 | patches for clothing |
| patch 11 | Clothing thermoadhesive patches |
| patch 12 | thermoadhesive patches |
| patch 13 | Embroidered patches for clothing |
| patch 14 | iron on embroiderd patches for clothing |
| patch 15 | Applique for clothes |
Buy Pulaqi Skull Iron On Transfer Patches for Clothing – Vinyl Heat Transfer Thermal Stickers on Clothes – Hippie Grim Reaper Appliques Online
Rated 5.00 out of 5
(3)
In stock
2,00 € – 19,00 €Price range: 2,00 € through 19,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | pulaqi |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As Picture |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Appliqued |
| Product Type | Patches |
| Style | Iron-On |
| is_customized | Yes |
| Model Number | iron on transfer |
| Custom | Punk Patch |
| Motif | Hippie Grim Reaper Skull |
| Name 1 | Iron on Transfers,iron on patch,iron on applique,stickers on clothes |
| Clothing | Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans |
| Sale Mode | Retail |
| Supplier | China Manufacturer |
| People | Kids,Girl,Boy,Woman,Baby,Beauty |
| Date | 200723 |





