Showing 1–10 of 22 resultsSorted by latest
Shop Online: Get a Set of 10 Jesus Cross Iron-On Patches for Clothing
Rated 4.94 out of 5
(17)
In stock
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture Show |
| Brand Name | Nicediy |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Project | Clothing patch |
| Style | Embroidered patch |
| Dimensions | as shown |
| Method | Ironing, sewing, pasting |
| Application | Iron on Patch |
| Naszywki | Naszywki, Naszywki Aplikacje Na Ubrania |
| Style1 | Embroidered patch, 3D, handmade |
| Design | embroidery, decals, sequins, printing, beading, stripes |
| Fabric type | canvas, letters, wow, fashion, funny, cute, |
| Applications | fabrics, dresses, shirts, skirts, jackets, jeans, bags, backpacks |
| Function | 3D, handmade, environmental protection |
| Shape | rectangular, shielded |
| Type | Parches Bordados Para La Ropa, coat of arms |
| Type 1 | badges, animal patches, stickers |
| Type 2 | Animal stickers, DIY, embroidery decals, striped stickers |
| Type 3 | cross patch, cross iron on patch, |
| Type 4 | thermosticky cross, cross striped |
| Type 5 | patch cross, cross patches, christian patches |
| Item Quality | 10Pcs Patches |
| model number | 211020 |
Buy Wine Red Rhinestone Alphabet Letter Iron-On Sewing Patch Badges | 3D Patches for Bags, Hats, Jeans, Clothes, Crafts | Online
Rated 4.89 out of 5
(9)
In stock
3,00 €
Buy Cartoon Eye Embroidery Patch | Iron-On Patches for Clothing | Thermoadhesive Patches on Clothes | Sew Sticker Camera Fusible Patch Online
Rated 4.67 out of 5
(3)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Embroidery patch |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture |
| Brand Name | Prajna |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item | embroidery patches |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Back |
| Number | 230403 |
| patch 1 | patches for clothes,iron on patch |
| patch 2 | embroidery patch,stickers on clothes |
| patch 3 | iron on patches,stickers for clothes |
| patch 4 | Fusible Patch |
| patch 5 | clothing patches ,stripe on clothes |
| patch 6 | patches for clothes,patches for jackets |
| patch 7 | iron on patches for clothing,sewing patch |
| patch 8 | Cartoon,Tape,Camera,Eye,Letters |
| patch 9 | Clothing applications,Clorhing stickers |
| patch 10 | patches for clothing |
| patch 11 | Clothing thermoadhesive patches |
| patch 12 | thermoadhesive patches |
| patch 13 | Embroidered patches for clothing |
| patch 14 | iron on embroiderd patches for clothing |
| patch 15 | Applique for clothes |
Mental Health Graffiti Stickers – 10/30/50pcs Inspirational Decals for Phone, Laptop, Water Bottle & More
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
2,00 € – 18,00 €Price range: 2,00 € through 18,00 €
Cool Aesthetic Logo Stickers – 10/50/100 PCS | Waterproof Decals for Laptop, Phone, Bottle, Bike
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
15,00 € – 28,00 €Price range: 15,00 € through 28,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Width | 4-6CM |
| Weight | 60g |
| Warranty | None |
| Model Number | Graffiti Decal Sticker |
| Length | 4-6CM |
| Height | 1mm |
| Diameter | 4-6CM |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m,13-24m,25-36m,4-6y,7-12y,12+y |
| Certification | CE |
| Color | Colorful |
| Use | Laptops Suitcase Luggage Motor Bicycle Car Fridge Guitar Phone |
| Gift | Christmas Halloween Birthday Valentine’s Day |
| Features | Waterproof PVC Leave trace instagram anime stickers children kpop |
| For | Teens Kids Adults Boys Girls Friends |
| Material | High Quality PVC |
Shop Now Black & White Punk Jacket Embroidered Patches
Rated 4.84 out of 5
(107)
In stock
1,00 € – 18,00 €Price range: 1,00 € through 18,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Punk Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>10usd via Aliexpress standard shipping,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Buy Cute Guitar Music Kiss Patches for T-Shirt: Iron-On Embroidery Appliques for Child Kids’ Clothes, Jeans, Stickers, Badges – DOG LOVE – Online
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
Shop Online for Cute Embroidered Patch Iron on Sewing Applique Zipper (Size: 3.0X11cm) – Perfect for Fabric Clothes, Shoes, and Bag Decoration
Rated 4.89 out of 5
(44)
In stock
Cute Fruit Embroidery Patches – Cherry, Watermelon, Strawberry & More | Iron-On Appliques
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
1,00 € – 3,00 €Price range: 1,00 € through 3,00 €
MAXSIN FUN 10PCS Cute Flower Iron-On Patches – Perfect for Kids\’ Bags & Dress Embroidery
Rated 4.75 out of 5
(8)
In stock
2,00 € – 23,00 €Price range: 2,00 € through 23,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | MAXSIN FUN |
| Origin | Mainland China |
| Size | 2.9cm x 2.8cm |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | YES |
| Style | Iron-On |
| is_customized | YES |
| Type of Wholesale | NO |
| Model Number | MD0613A |
| Feature | small flower patches |
| Type | Many varities |
| Quality | good |
| Original | China |
| Color | Colorful |
| Usage | DIY Clothing Accessories |
| Patch | Flower Patches |
| With Glue | Yes |
| Package | Original Package with labe |
| For Baby Clothes | OK |
Load more products
Loading...





