Showing all 3 resultsSorted by latest
Cool Aesthetic Logo Stickers – 10/50/100 PCS | Waterproof Decals for Laptop, Phone, Bottle, Bike
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
12,00 € – 18,00 €Price range: 12,00 € through 18,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Width | 4-6CM |
| Weight | 60g |
| Warranty | None |
| Model Number | Graffiti Decal Sticker |
| Length | 4-6CM |
| Height | 1mm |
| Diameter | 4-6CM |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m,13-24m,25-36m,4-6y,7-12y,12+y |
| Certification | CE |
| Color | Colorful |
| Use | Laptops Suitcase Luggage Motor Bicycle Car Fridge Guitar Phone |
| Gift | Christmas Halloween Birthday Valentine’s Day |
| Features | Waterproof PVC Leave trace instagram anime stickers children kpop |
| For | Teens Kids Adults Boys Girls Friends |
| Material | High Quality PVC |
Embroidery Handbag Kit – DIY Cross-Stitch Craft with Handle & Chain
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
31,00 € – 32,00 €Price range: 31,00 € through 32,00 €
Small Four-Leaf Clover Embroidery Patch | Iron-On Cloth Sticker for Hole Repair
Rated 4.83 out of 5
(58)
In stock
9,00 € – 10,00 €Price range: 9,00 € through 10,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | As shown |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Set Type | No |
| is_customized | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Four-leaf Clover Patches008 |
| Name | Fine embroidery stickers |
| Style | Lucky Grass |
| Material | High quality embroidery thread |
| Patch Adhesive | Hot melt adhesive |
| Patch application | Decoration Repair Concealer |
| How to use | Ironing Or Hand sewing |
| Specification | 1 pc / pack |
| Delivery | Issued after inspection |
| Packing material | Plastic |





