Showing all 6 resultsSorted by latest
Shop the Latest Men’s Embroidery Sheepskin Jacket – Fashionable and Comfortable Outerwear Available Online
Rated 5.00 out of 5
(2)
In stock
| Weight | 30 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Applicable Season | Autumn And Winter |
| Applicable Scene | Trip |
| Place Of Origin | China (Mainland) |
| Pattern Type | Letter |
| Closure Type | zipper |
| Collar | Turn-down Collar |
| Lining Material | Polyester |
| Style | Military |
| Type | Regular |
| Hooded | No |
| Thickness | Cotton Liner |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Clothing Length | Regular |
| Material | Sheepskin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Outerwear Type | Leather & Suede |
| Gender | MEN |
Buy Wine Red Rhinestone Alphabet Letter Iron-On Sewing Patch Badges | 3D Patches for Bags, Hats, Jeans, Clothes, Crafts | Online
Rated 4.89 out of 5
(9)
In stock
12,00 € – 14,00 €Price range: 12,00 € through 14,00 €
Buy 10 Pcs Iron-On Xmas Socking Gift Patches: Cartoon Stickers for Apparel, Suits, Jeans, Hats – Christmas Decors, Handmade Fabric Appliques Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Buy Small Size Christmas Patch Heat Transfer Tops Appliqued Vinyl Iron On Patches Heat Print For Shirt Socks Hat Stickers Online
Rated 4.50 out of 5
(2)
In stock
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Origin | Mainland China |
| Size | as picture show |
| Feature | HANDMADE,Eco-friendly |
| Technics | PRINTED |
| Product Type | Patches |
| Set Type | Yes |
| Style | Iron-On |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | No |
| A-level washing | Pyrography |
| Model Number | Patches For Clothing |
| Using tools | Household Irons or Heat Transfer Machine |
| Instructions | Iron On Patches,Iron On Transfer |
| Applications For | Transfert Thermocollants T-shirt |
| People | Girl,Boy,Body,Woman,Kids,Man |
| Feather | Hot Tearing,stickers for clothes flowers |
Shop Online for 25 Pieces Woolen Yarn Embroidery Christmas Tree Santa Patches Appliques: Festive Crafts Decoration
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Iron-On Sequin Patches Set – 30 Pcs for Clothing Decoration
Rated 4.90 out of 5
(29)
In stock
28,00 €





