Showing all 4 resultsSorted by latest
Cartoon Embroidery Patch – Disney Marvel Superman Spiderman Hulk Iron-On Thermoadhesive DIY Clothing Patch
Rated 4.93 out of 5
(14)
In stock
11,00 € – 14,00 €Price range: 11,00 € through 14,00 €
20pcs Star Embroidered Patches – Five-Pointed Star Iron-On & Sew-On Badges for Clothing, Hats, Shoes & DIY Crafts
Rated 5.00 out of 5
(5)
In stock
19,00 € – 23,00 €Price range: 19,00 € through 23,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Material | Polyester thread |
| Features 2 | Wholesale embroidered cloth patch |
| Features 3 | Embroidered badges for costume |
| Features 4 | Black decorative lace patches |
| Features 5 | Embroidered patches |
| Features 6 | Patches |
| Features 7 | Patches for clothing |
| Model Number | LS247 |
| Size | 3*3 cm |
| Technics | Embroidered |
| Style | Sew-On |
| Feature | Eco-Friendly |
| Type of Wholesale | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Type | Patches |
| is_customized | No |
| Shape | five-pointed star |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Punk Black & White Slogan Embroidery Patch – Iron-On Badge Label for Jackets, Clothes, Bags & DIY Applique Projects
Rated 4.86 out of 5
(70)
In stock
6,00 € – 11,00 €Price range: 6,00 € through 11,00 €
Little Yellow Duck Embroidered Iron-On Patch – Cute Hip Hop Animal Applique for Jackets, Jeans, Hats, and DIY Clothing Crafts
Rated 4.93 out of 5
(58)
In stock
5,00 € – 10,00 €Price range: 5,00 € through 10,00 €





