Showing all 2 resultsSorted by latest
Buy Cute Animal Patches Set | Iron-On Fashion Stickers | Heat Transfer Fabric Patches | Clothes Accessories | Online Shopping
Rated 5.00 out of 5
(10)
In stock
12,00 € – 22,00 €Price range: 12,00 € through 22,00 €
| Weight | 15 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Colife |
| Origin | CN(Origin) |
| Size | as picture show |
| Feature | Eco-Friendly |
| Product Type | Patches |
| Set Type | no |
| is_customized | Yes |
| Type of Wholesale | no |
| Model Number | 1216F-DZ6445 |
| Name | Patches for clothing |
| Technics | Iron on patch |
| Style | DIY Tshirt/Sweatshirts/Hoodies |
| A-level washing | Easy Print By Household Irons |
| Fashion DIY Accessory | Heat Press Appliqued |
Round Cartoon Cat & Dog Animal Embroidery Patches – Iron On Patches for Clothes | Customizable Eagle, Wolf, and More Patches
Rated 4.75 out of 5
(4)
In stock
12,00 € – 14,00 €Price range: 12,00 € through 14,00 €
| Weight | 15 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Size | As picture |
| Feature | Eco-Friendly |
| Technics | Embroidered |
| Product Type | Patches |
| Model Number | FS002 |
| Style | Animal |
| Color | As picture |
| Need Tools | Household Irons or Heat Press MachineSale |
| Applicable scenes | T-shirt,Coat,Pant,Bag,Jackets,Jeans,Hats,Curtain |
| People | Man,Women,Girl,boy,Kids,Baby,fashion,beauty |
| Name 1 | Summer Style ,patches for clothing,ironing |
| Name 2 | stickers on clothes,iron patch,motif |





