Showing all 5 resultsSorted by latest
Shop the Latest Men’s Embroidery Sheepskin Jacket – Fashionable and Comfortable Outerwear Available Online
Rated 5.00 out of 5
(2)
In stock
| Weight | 30 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Applicable Season | Autumn And Winter |
| Applicable Scene | Trip |
| Place Of Origin | China (Mainland) |
| Pattern Type | Letter |
| Closure Type | zipper |
| Collar | Turn-down Collar |
| Lining Material | Polyester |
| Style | Military |
| Type | Regular |
| Hooded | No |
| Thickness | Cotton Liner |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Clothing Length | Regular |
| Material | Sheepskin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Outerwear Type | Leather & Suede |
| Gender | MEN |
Shop Online for Flame Skull Patch: Explore Punk Embroidered Patches for Clothes, Backpacks, and Jackets
Rated 4.96 out of 5
(23)
In stock
3,00 € – 18,00 €Price range: 3,00 € through 18,00 €
| Weight | 16 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | no |
| Type of Wholesale | no |
| Feature | 3D,HANDMADE |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As picture show |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item name | Patches for Clothing |
| MotifP | Patches on Clothes |
| Style 1 | Punk Badges |
| Style 2 | Iron on Patches |
| Style 3 | Anime Patches |
| Type | Retail, Wholesale,Dropshipping |
| Shipping | Order>4usd With tracking,Order>170usd with DHL for free |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Backpack,Hat etc |
| Craft | Embroidered,Appliqued,Sequined,Printed,Beaded |
Black Leather Star Embroidered Patches Iron-On for Clothes Jackets Shoes
Rated 4.75 out of 5
(20)
In stock
11,00 € – 13,00 €Price range: 11,00 € through 13,00 €
Skull Embroidery Iron-On Patch – Punk Hip Hop Sewing Badge | Tarot Clothing Patch
Rated 5.00 out of 5
(5)
In stock
2,00 € – 9,00 €Price range: 2,00 € through 9,00 €
| Weight | 5 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| is_customized | YES |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Embroidery patch |
| Feature | 3D,HANDMADE,Eco-friendly |
| Style | Iron-On |
| Technics | Embroidered |
| Size | As Picture |
| Brand Name | Prajna |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Patches |
| Item | embroidery patches |
| Application | Fabric,Dress,Shirt,Skirt,Jacket,Jeans,Bag,Back |
| Number | 221202 |
| patch 1 | patches for clothes,iron on patch |
| patch 2 | embroidery patch,stickers on clothes |
| patch 3 | iron on patches,stickers for clothes |
| patch 4 | Fusible Patch |
| patch 5 | clothing patches ,stripe on clothes |
| patch 6 | patches for clothes,patches for jackets |
| patch 7 | iron on patches for clothing,sewing patch |
| patch 8 | Punk skull,rock,skeleton |
| patch 9 | Clothing applications,Clorhing stickers |
| patch 10 | patches for clothing |
| patch 11 | Clothing thermoadhesive patches |
| patch 12 | thermoadhesive patches |
| patch 13 | Embroidered patches for clothing |
| patch 14 | iron on embroiderd patches for clothing |
| patch 15 | Applique for clothes |
Cool Aesthetic Logo Stickers – 10/50/100 PCS | Waterproof Decals for Laptop, Phone, Bottle, Bike
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
15,00 € – 28,00 €Price range: 15,00 € through 28,00 €
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Width | 4-6CM |
| Weight | 60g |
| Warranty | None |
| Model Number | Graffiti Decal Sticker |
| Length | 4-6CM |
| Height | 1mm |
| Diameter | 4-6CM |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m,13-24m,25-36m,4-6y,7-12y,12+y |
| Certification | CE |
| Color | Colorful |
| Use | Laptops Suitcase Luggage Motor Bicycle Car Fridge Guitar Phone |
| Gift | Christmas Halloween Birthday Valentine’s Day |
| Features | Waterproof PVC Leave trace instagram anime stickers children kpop |
| For | Teens Kids Adults Boys Girls Friends |
| Material | High Quality PVC |





