Showing 1–10 of 13 resultsSorted by latest
Duki Computerized Embroidery Machine – Genuine High-Quality Industrial Embroidery Machine
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Genuine Japanese Tajima MBL Timing Belt S5M1420 – 13mm Width
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Smartstitch S1001/S1201/S1501 2-Head & 4-Head Embroidery Machine with Sewtalent Magnetic Mighty Hoop Master Hooping Station Kit
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
217,00 € – 532,00 €Price range: 217,00 € through 532,00 €
| Weight | 44 oz |
|---|---|
| Dimensions | 65 in |
| Use | Embroidery |
| Type | Sewing Machine Parts |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Fit Machine Brand | Smartstitch S1001 S1201 S1501 2head 4 head Embroidery Machine with Sewtalent Magnetic Mighty Hoop Master Hooping station kit |
| Feature | Strong Magnet |
| Quality | Top Higher Quality |
Dahao 5.7 Inch True Color Electric Control Box with 328 Computer Display & 32-Core Cable – Embroidery Machine Operation Panel Board
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
179,00 €
POOLIN EOC06 Single Head Computerized Embroidery Machine – Large 7.9″ x 11″ Embroidery Area for Business Use
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
POOLIN EOC06 Computerized Embroidery Machine – Home & Business Use with Tear Away Stabilizer & Bobbin (Customs Duties Excluded)
Rated 4.80 out of 5
(5)
In stock
Buy “Multi-Function Four-Head Computerized Embroidery Machine | Perfect for Hats, T-Shirts, Flats & Shoes” Online
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 114 oz |
|---|---|
| Dimensions | 110 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Operation | Computerized |
| Model Number | le-04 |
| Head Number | 4 Heads |
| Needle Number | 9/12 |
| Worktable Size | 400-1600MM |
| Type | Cap Embroidery Machine |
| Head Interval | 400mm |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 400*450mm |
| Weight | 450kg |
| Overall Dimensions | 192*132*163cm |
| product name | high speed automatic commercial 4 head computerized embroidery machine |
| Function | Flat Cap Garnent Embroidery Machine |
LEWANJOY Single Head Commercial 12/15 Needle Embroidery Machine | Fashion Garments & Flat Fabrics
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Load more products
Loading...





