Showing all 3 resultsSorted by latest
Two Head 15-Needle Embroidery Machine | Lewanjoy Embroider Machinery for Caps, Hats, Flat Fabrics & Clothing
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 113 oz |
|---|---|
| Dimensions | 110 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Operation | Computerized |
| Model Number | le-02 |
| Head Number | 2 Heads |
| Needle Number | 12 |
| Worktable Size | 450mm-500mm |
| Type | Flat Embroidery Machine |
| Head Interval | 200 |
| Condition | New |
| Embroidery Area | 450mm-500mm |
| Weight | 470kg |
| Overall Dimensions | 146*113*110cm |
| Name | Two Head Computer Embroidery Machine |





