Showing all 6 resultsSorted by latest
Dahao 2010 Embroidery Machine Control Panel – Electronic Controller Accessory
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Dahao HLC15A Embroidery Machine Electronic Board – Original Spare Part
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Nema 17 Stepper Motor 42BYGHW210-02 42oz-in 34mm
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 10 oz |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce |
| Step Angle(degrees) | 1.8degree |
| Phase | 2 |
| Model Number | 42BYGHW210-02 |
| Holding Torque | 0.3N.M(42oz-in) |
| Current / Phase | 2.5A |
| Type | HYBRID |
| shaft diameter | 5mm |
| motor length | 34mm |
| application1 | curving,cutting machine |
| application2 | engraving,milling machine |
| is_customized | Yes |
Embroidery Machine Circuit Board FV301B/FV301A – DAHAO Quality
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
954,00 €
USB SSD Floppy Drive Emulator 1.44MB for Industrial Controllers
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
LC-FDD-UDD U144 1.44MB USB Floppy Drive Emulator for Industrial Control Equipment
Rated 0 out of 5
(0)
In stock





