Showing 21–25 of 25 resultsSorted by latest
STRONG H D2406-555-B00 Knife/Blade – JUKIND 8700 Computerized Lockstitch Sewing Machine Spare Part
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
1,00 €
LW*6T Industrial Blind Stitch Sewing Machine Needles 80/12 – 10 Pcs Spare Parts Compatible with Juki, Brother, Zoje & More
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Buy Inne Portable Sewing Machine Mini Electric Household Crafting Mending Overlock 12 Stitches with Presser Foot Pedal Beginners Online
Rated 5.00 out of 5
(5)
In stock
105,00 € – 199,00 €Price range: 105,00 € through 199,00 €
| Weight | 31 oz |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | inne |
| Type | Household Sewing Machine |
| Stitch Formation | Chain Stitch |
| Origin | CN(Origin) |
| Power | 7.2w |
| Max. Sewing Thickness | 2.5mm |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Weight | 2.5kg |
| Overall Dimensions | 28x12x27cm |
| Condition | New |
| Stitch Length | 2mm adjustable |
| Model Number | Household Sewing Machine |
| Max. Sewing Speed | 350rpm |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| feature 1 | Sewing Machine |
| feature 2 | mini sewing machine |
| feature 3 | Portable sewing machines |
| feature 4 | Sewing Machine Manual |
| feature 5 | Sewing Machine Portable |
| feature 6 | Domestic Sewing Machine |
Brother Bobbin Case XC3153051 & XC3153351 | Babylock HE-120PKG NV-120Q Parts
Rated 4.80 out of 5
(10)
In stock
17,00 € – 33,00 €Price range: 17,00 € through 33,00 €
Buy Sewing Machine Sew Costura Maquina De Costura Mini Hand Machine a coudre Prensatelas maquina coser domestica maszyna do szycia Online
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
30,00 € – 62,00 €Price range: 30,00 € through 62,00 €
| Weight | 21 oz |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Power | sew |
| Max. Sewing Thickness | sewing machine |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Weight | 1kg |
| Overall Dimensions | 20*30*15 |
| Condition | New |
| Stitch Length | maquina de coser |
| Model Number | sewing |
| Max. Sewing Speed | costura |
| Feed Mechanism | Manual |
| Feature 1 | sewing machine |
| Feature 2 | sew |
| Feature 3 | sewing |
| Feature 4 | costura |
| Feature 5 | maquina de coser |





