Showing 71–80 of 104 resultsSorted by latest
High-Quality Tajima Green Hoops – 120mm Round Size, 355mm Arm Width Embroidery Machine Frames
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
450x195mm Square Embroidery Hoops – Tajima Tubular Frames for Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
High-Quality Tajima Magnetic Frame – 6.9×6.9 Inch (355mm Length) Embroidery Machine Hoops
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Grey SWF frames Size 9cm/12cm/15cm/18cm/21cm/24cm/30x30cm SWF tubular hoop total length 39.5cm SWF embroidery HOOPS
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 1 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Product Name | Embroidery Machine Frames |
| Application | SWF Tajima Chinese Embroidery Machine |
| Size | 9cm/12cm/15cm/18cm/21cm/24cm/30x30cm |
| Length | 39.5cm |
| Quality | High-Quality |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Type | embroidery machine spare parts |
| Use | embroidery |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Hot Sale SWF Embroidery Machine Spare Parts 240mm Round Size 395mm Length Industrial Embroidery Machine Hoop Frames
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 1 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Product Name | Embroidery Tubular Hoop |
| Application | SWF Embroidery Machine |
| Color | Green |
| Size | 240mm |
| Length | 395mm |
| Delivery Time | 3-7Days |
| Payment Term | T/T, Alipay, Paypal |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Type | embroidery machine spare parts |
| Use | embroidery |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SWF Embroidery Machine Spare Parts 90mm Round Size 395mm Length Industrial Embroidery Machine Hoop Frames
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 1 oz |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Product Name | Embroidery Tubular Hoop |
| Application | SWF Embroidery Machine |
| Color | Green |
| Size | 90mm |
| Length | 395mm |
| Delivery Time | 3-7Days |
| Payment Term | T/T, Alipay, Paypal |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Type | embroidery machine spare parts |
| Use | embroidery |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Hot Sale 150mm Round Embroidery Hoop Frame – 395mm Length for SWF Industrial Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
6PCS Grey SWF Embroidery Hoops – 9cm to 30x30cm Tubular Frames (39.5cm Length) for SWF Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tajima Embroidery Hoops – 335x260mm Size with 355mm Arm Width for Tajima Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Grey Tajima Embroidery Hoops – 9cm to 30x30cm Sizes, 35.5cm Total Length for Tajima Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Load more products
Loading...





