Showing 1–10 of 2844 resultsSorted by latest
FPC FFC Adapter Board 0.5mm / 1.0mm to 2.54mm Connector PCB Converter Straight & Curved Pin 6 8 10 12 20 24 26 30 34 40 50 60 80 Pin
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
12,00 € – 16,00 €Price range: 12,00 € through 16,00 €
S5M / STD5M Open PU Timing Belt – Polyurethane Synchronous Belt
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
19,00 € – 965,00 €Price range: 19,00 € through 965,00 €
| Weight | 13 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Standard or Nonstandard | Nonstandard |
| Material | PU |
| Model Number | S5M |
| Type | Timing Belt |
| is_customized | Yes |
| Product Name | S5M/STD5M Open Belt |
| Product Material | Polyurethane (PU) |
| Tooth pitch | 5mm |
| Belt Width | 6/10/12/15/20/25/30/35/40/50/60/70mm |
| Belt Length | Crop according to order content (continuous without interruption) |
| Product customization 1 | If you cannot find the desired synchronization wheel, please contact our store and I will find it. |
| Product customization 2 | If you need to customize the synchronization wheel, please contact our store and let me know the size you want. |
| Product customization 3 | You can always trust Rabbit Angel Store. |
| Goods and services 1 | After purchasing the synchronization wheel, you will receive high-quality after-sales service from our store. |
| Goods and services 2 | If you encounter any problems with the synchronization wheel, please contact our store and we will handle it properly. We guarantee your satisfaction. |
L Timing Belt Closed Loop Synchronous Belt (248L–400L)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
27,00 € – 53,00 €Price range: 27,00 € through 53,00 €
500PCS Genuine Groz Beckert DBxK5 Embroidery Needles Nm 75/11 FFG SES FG SUK – Premium Needles for Tajima Barudan SWF Happy Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
67,00 €
| Weight | 8 oz |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | Unbranded |
| Set Type | No |
| Use | Embroidery |
| Origin | De(origin) |
| Type | Sewing Needle |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stainless steel |
| Type of Wholesale | No |
| machine | embroidery machines |
| Place of Origin | Germany |
| machines | embroidery machines |
| Tajima part number | EF06400G |
| quantity of each pack | 500 needles |
| Model | DBXK5 |
| Size | Nm 75/11 |
Standard Aluminium Embroidery Bobbin 21mm Outer Diameter – Durable Bobbins for Tajima Barudan SWF & Chinese Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
1000 PCS TOYO Original DBxK5 Embroidery Needles Pack – High Quality DB X K5 Needles for Tajima Barudan SWF & Chinese Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
35,00 € – 43,00 €Price range: 35,00 € through 43,00 €
| Weight | 12 oz |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Brand Name | Unbranded |
| Set Type | Yes |
| Use | Embroidery |
| Type | Sewing Needle |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stainless steel |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| machine | TAJIMA BARUDAN SWF China embroidery machines |
| part name | embroidery needle |
| Model | DBXK5 |
| quantity of pack | 1000 needles |
| level | economy needles |
Premium DB X K5 Embroidery Needles for Tajima Barudan SWF Ricoma Feiya Richpeace AEMco ZGM Machines – High Precision Industrial Sewing Machine Needles
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
25,00 € – 40,00 €Price range: 25,00 € through 40,00 €
Flying Tiger Needles DBX1 96X1 Embroidery Machine Needles for Tajima Barudan SWF Chinese Embroidery Machines Spare Parts
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
100% Genuine Koban Hook KHS12-RYP MPZ01260 for Barudan, Tajima, SWF, Toyota, ZGM & Feiya Embroidery Machines
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Load more products
Loading...





